Tabela preparatów przeciw: kleszczom, pchłom, roztoczom, wszom i owadom.

Naturalna ochrona przed kleszczami:

Abwehr Konzentrat oraz Abwehr Konzentrat mild będą długotrwale chronić Twojego pupila przed kleszczemi.

Przed upływem 3 tygodni stosowania Abwehr Konzentratu stosuj cdVet ZeckEx, który działa natychmiast po zastosowaniu i ochroni Twoje zwierzę przed kleszczami podczas spacerów.
Możesz również stosować cdVet Insektweg plus na zwierzę i na siebie.


Naturalna ochrona przed pchłami:

Abwehr Konzentrat oraz Abwehr Konzentrat mild będą długotrwale chronić Twojego pupila przed pchłami.

Przed upływem 3 tygodni stosowania Abwehr Konzentratu stosuj cdVet Insektweg plus, który działa natychmiast po zastosowaniu i ochroni Twoje zwierzę i Ciebie podczas spacerów. 

Jeśli Twój pupil i jego otoczenie zostało już zaatakowane przez uporczywe pchły, zastosuj InsektEx Pulver bezpośrednio na sierść i skórę oraz na zaatakowane otoczenie (legowisko, buda, dywan itp.). Preparat trwale zniszczy wszystkie insekty.


Naturalna ochrona przed wszami i wszołami:

Abwehr Konzentrat i Abwehr Konzentrat mild - trwale zabezpieczy Twojego pupila przed wszami i wszłołami. 

InsektEx Pulver - zniszczy wszy i wszoły zarówno z sierści i skóry zwierzęcia jak i z otoczenia (legowisko, buda, dywan itp.) 

Shempoo Konzentrat - zastosuj po użuciu InsektEx Pulver aby głęboko oczyścić sierść i skórę oraz ukoić podrażnioną skórę.


Naturalna ochrona przed roztoczami: 

cdVet Abwehr Konzentrat / Abwehr Konzentrat mild trwale ochroni twoje zwierzę przed roztoczami. 

W czasie początkowego stosowania preparatu cdVet abwehr Konzentrat możesz dodatkowo zabezpieczyć swojego pupila cdVet MilbenEx, który działa natychmiast po zastosowaniu i jest skuteczny przez kilkanaście godzin. 

Jeśli Twój zwierzak został zaatakowany przez roztocza użyj cdVet InsektEx Pulver. Proszek całkowicie zniszczy roztocza z e skóry i sierści, ale również z otoczenia (legowisko, dywany, budy itp.). 

Następnie użyj cdVet Shampoo Konzentrat - oczyści głęboko sierść i skórę oraz ukoi podrażnione miejsca. 

Możesz też zastosować cdVet MilbenEx, który również posiada właściwości tonizujące skórę i przynosi natychmiastową ulgę podrażnionych miejsc na skórze.


Naturalna ochrona przed owadami:

cdVet Abwehr Konzentrat/ cdVet Abwehr Konzentrat mild / Abwehr Konzentrat Prerd - długotrwale zabezpieczy twoje zwierzę przed owadami. 

cdVet Insektweg plus - odstrasza uporczywe owady, działa natychmiast po użyciu, możesz go stosować podczas spacerów zarówno na sierść i skórę zwierzęcia jak i na własne ubranie. 

cdVet FliegenSpray Konzentat - to nasz hit! Działa natychmiast po użyciu, skutecznie odstrasza uporczywe owady. Możesz go stosować w pomieszczeniach np. w stajni, w kojcu - działa aż do 24h. cdVet FliegenSpray Konzentrat możesz również zastosować w miejscach na zewnątrz wtedy jego skuteczność jest do 6h.