Chcesz wiedzieć więcej na temat zdrowego żywienia i pielęgnacji Twojego zwierzęcia? Zapraszamy do lektury. 

Na tej stronie będziemy umieszczać rozmaite artykuły, które pomogą Ci zgłębić wiedzę na temat zdrowego żywienia i pielęgnacji Twojego zwierzęcia. Będziemy tu również umieszczać nowości i ciekawostki dotyczące naszej firmy, produktów cdVet Naturprodukte oraz  zwierząt. 


 


 

Fliegenspray Konzentrat - zwalcza uporczywe owady!!! 


 

NOWOŚĆ. Ppeparat zwalczający świerzb uszny.


Świerzb uszny
 (Otodectes cynotis) pasożyt należący do roztoczy. Żyje na powierzchni skóry w przewodzie słuchowym zewnętrznym. Jest zaraźliwy. A więc zwierzę może zarazić się od innego zaatakowanego zwierzęcia. Świerzb uszny żywi się złuszczonym naskórkiem. Bytując w kanale słuchowym, wywołuje zapalenie zewnętrznego przewodu słuchowego, któremu towa rzyszy silny świąd.Do objawów choroby należy obfita, sucha wydzielina z ucha o ciemnobrązowym kolorze. Innym objawem jest drapanie i trzepanie uszami.


więcej>>> 


 

Tabela preparatów przeciw: kleszczom, pchłom, roztoczom, wszom i owadom.


 

Choroby cywilizacyjne u zwierząt spowodowane nieprawidłowym żywieniem.

 

Powszechnie wiadomo, że zarówno ludzie jak i zwierzęta są „tym, co jedzą”. Istnieje bezpośrednia zależność między żywieniem, a wyglądem, zdrowiem i długością życia, o czym niestety często się zapomina przy żywieniu psów.

 

W ostatnich latach liczba tzw. chorób cywilizacyjnych u psów wzrasta. Coraz częściej psy mają problemy ze skórą, alergią, metabolizmem, aparatem ruchu, płodnością i nowotworami.

więcej>>>

 

 


 

Preparaty przeciw insektom.

 Nie wiesz jak chronić swojego pupila przed uporczywymi insektami?

Zastanawiasz się jakich środków użyć: chemiczne czy naturalne? 

 

Czy powszechnie stosowane środki chemiczne, mające negatywny wpływ na zdrowie Twojego pupila, są jedynym sposobem aby zabezpieczyć Twojego psa/kota przed kleszczami, komarami, pchłami i innymi insektami?

więcej>>>